Spoření do fyzických drahých kovů

S námi můžete spořit do stříbra, zlata, platiny i paládia! Bez pevně stanovené doby trvání smlouvy, bez povinnosti pravidelných vkladů, sankcí či jiných závazků. Svůj plán spoření můžete kdykoli bezplatně navýšit, snížit nebo ukončit. Auvesta Vám poskytuje garanci odkupu, díky které můžete Váš drahý kov kdykoli prodat zpět, a to během několika hodin.

Plán spoření do drahých kovů od společnosti Auvesta Vám umožní nakupovat fyzické drahé kovy již od 25 EUR měsíčně. Můžete se v průběhu rozhodovat i o poměru mezi zlatem, stříbrem, platinou či paládiem. Spoření do drahých kovů představuje alternativu k ostatním peněžním či investičním produktům a výborně doplňuje každé investiční portfolio.

Drahé kovy uchovávají hodnotu a proto je lze jako bezpečný doplněk výborně integrovat do Vašeho finančního plánu. Zároveň slouží jako pojistka pro budování Vašeho dlouhodobého majetku.

Peníze spoříte přímo do fyzického zlata, stříbra, platiny nebo paládia. Volba, do kterého kovu budete spořit nebo jakým poměrem své platby rozdělíte, je jen na Vás. Drahý kov můžete nakupovat na základě měsíčních spořicích částek, ale i mimořádných plateb. Po přijetí Vaší platby společností Auvesta budou přímo pro Vás nakoupeny drahé kovy za aktuální ceny. Vaše finanční částka bude ihned investována do fyzického drahého kovu.

Vše můžete kontrolovat a sledovat ve Vašem online přístupu, přes který můžete také provádět transakce jako jsou prodej, převod, dodávka a mnoho dalších.

Spořením s Auvestou, získáte nejvyšší možnou bezpečnost, transparentnost, likviditu a dělitelnost. Získáte totiž nejvyšší standard - Good Delivery.

Mám zájem o vlastní spořicí účet drahých kovů