O mně...

Zásadní etapa mého profesního života začala před více než 10 lety. Intenzivně jsem se zajímal o aktuální ekonomické informace a monitoroval situaci na finančních trzích. Po několika letech jsem došel k názoru, že na globálních finančních trzích je něco špatně a že předluženost států je mimo chápání běžného člověka. Důsledkem jsou slábnoucí měny, které nás dostávají do existenčních problémů v budoucnu. Akciový trh je bez logiky a stal se spíše hazardní hernou, kde bohatnou jen ti nejvlivnější. Jednoduše řečeno, vyhlídky nejsou nikterak růžové.

Z těchto důvodů jsem se začal zajímat o zlato a stříbro, jako zajištění i pojistku do budoucna. V drahých kovech jsem nalezl jedinou logickou jistotu, protože zlato a stříbro jsou ve středně a dlouhodobém horizontu jednoznačně protiinflační, konzervativní a více než 5.000 let nezpochybněnou hodnotou.

Vzhledem k potřebě začít se zabezpečovat do budoucna jsem hledal na trhu možnosti, jak majetek (hlavně stříbro) nakupovat a shromažďovat JEDNODUŠEJI. Do této doby to bylo jen o nákupu, ale moc jsem neřešil, co dál….

Provedl jsem si průzkum trhu  abych zjistil, jak to bude vypadat v momentě, kdy budu potřebovat svoje kovy prodat. Navštívil jsem celkem čtyři různé prodejce a zajímal se o nákup, ale i prodej. Obrovské překvapení nastalo, když mi obchodníci začali dělat nabídky na odkup mého zlata a stříbra. Oproti burzovní ceně mi nabízeli až o 48% méně a navíc jsem měl platit i za zjištění pravosti! To jsem opravdu nečekal a tato zkušenost ještě více motivovala v mém snažení.

Začal jsem číst knihy o drahých kovech, hledat informace na internetu a u úspěšných investorů. Nejvíce mi pomohla kniha “Investujte do zlata a stříbra” od Mika Maloneyho.  Všechno mi to dávalo smysl a já svůj sen “budovat majetek ve drahých kovech” začal uskutečňovat.

Říká se, že na co intenzivně myslíte, to se začne postupně plnit. Musel jsem ale za hranice do sousedního Německa, kde jsem se dozvěděl o možnostech jak moderně řešit vlastnictví drahých kovů a že je možné mít svůj vlastní skladový účet se zlatem a stříbrem.

Vlastní skladový účet fyzických drahých kovů, který si mohu spravovat online? To mě zaujalo....

Získal jsem jedinečnou a komplexní službu v oblasti investic do zlata a stříbra. Ta zahrnuje výhodný nákup, uskladnění a garantovaný zpětný odkup fyzického zlata a stříbra i dalších drahých kovů a to velice nadčasově, vše z pohodlí domova. Majetek mám uložen na nejbezpečnějších místech, v Evopě především ve Švýcarsku, v Asii v Singapuru, vše anonymně mimo banky, mimo EU a hlavně kdykoliv k dispozici i online!!!

TO JE PŘESNĚ TO, CO JSEM HLEDAL !

 Od té doby se stala spousta věcí. Nejsem pouhým investorem. S firmou spolupracuji i obchodně a mnoho mých dlouhodobých obchodních partnerů začalo využívat mých služeb. Za poslední 3 roky, jsme zprostředkovali depozitní skladové účty v objemu více než 10.000.000 Euro a rozšířili náš obchodní tým.

Lidé jsou vděčni za informace které jim nosíme, protože jsou pro ně existenčně důležité...... obchod se pro mě i mé kolegy stal koníčkem “na celý život”.

Můj hlavní motiv je svoboda! No a finanční svobodou to celé začíná. Chci pomáhat lidem, aby si zajistili vlastní finanční svobodu a nezávislost na systému.

Řídím se heslem: Narodili jsme se s jedním obličejem a jedním jménem. S tím budeme žít celý život. Podle toho bychom se měli chovat, jednat a mít to stále na paměti, protože každé jednání (pozitivní i negativní) je jako bumerang......dřív nebo později se nám vrátí.

Nabízím nezávazné osobní konzultace o problematice investic, uchování a zabezpečení hodnoty majetku.

Chci nezávazné informace
0
Stažení

Napsal jsem pro Vás e-book, Dobrá rada nad zlato

 

aneb, 10 důvodů proč se STŘÍBRO stalo NEJLEPŠÍ investicí současnosti

Napište jméno a e-mail adresu, abych Vám měl kam eBook zaslat.