Pořiďte si svůj vlastní depozit fyzických drahých kovů.

Vidím, že Vám opravdu záleží na tom, co se děje s Vašimi penězi a hledáte zajímavou možnost, jak je ochránit v aktivech s velkým potenciálem růstu.

Jelikož je pro mě (a jistě i pro Vás) prioritní bezpečnost, kvalita, garance i jednoduchost poskytovaných služeb, vybral jsem si pro spolupráci po pečlivém výběru německou společnost Auvesta Edelmetalle AG, která je absolutní jedničkou na Evropském trhu drahých kovů. Působí ve více než 13 zemích po celé Evropě včetně ČR a SR a jako jediná v Evropě nabízí “GOOD DELIVERY STANDARD”, který zajišťuje maximální transparentnost, bezpečnost, kvalitu a garance, v oblasti investičních drahých kovů.

Auvesta umožňuje svým klientům výhodný nákup, uskladnění, garantovaný odkup fyzického zlata a stříbra i dalších drahých kovů přímo od rafinerie. A to vše z pohodlí Vašeho domova. Přestože se zaměřuje hlavně na bonitní klienty (60 000 euro a výše), má ve svém portfoliu služeb i programy pro malé a střední střadatele, kteří tak mají stejné výhody a podobné ceny jako bonitní klientela.

Nejvíce o Auvestě vypovídají její ocenění bonity a kvality nabízených služeb od tří nezávislých raitingových agentur. Tyto raitingy Auvesta dostává hlavně kvůli absolutní transparentnosti ve všech směrech, 100% pojištění, kontrolám nezávislým auditorem a typu uskladnění, které nemá v daném segmentu obdoby. Vše si můžete kontrolovat a ovládat přes internetový online přístup, tzv. e-Service

Pro další postup by byla nejlepší variantou osobní schůzka, kde Vám předvedu, jak přehledný a pohodlný online systém Auvesty je. Ukážu Vám, jak aktivovat a nastavit základní bezpečnostní prvky, jak snadné je převést kovy opět na peníze i jak můžete lehce převést část kovů na jiný depozit.

I když stále dávám přednost osobní schůzce, tak v zájmu Vašeho pohodlí a zvýšené poptávce klientů umožňuji nově uzavřít depozit i online.

Nabídka šitá na míru podle Vašich požadavků

 

  • Chcete bezpečně uložit vaše finance v pravých penězích (tedy v drahých kovech), které se zhodnocují a jsou výhradně Vaším majetkem? 
  • Chcete mít možnost řídit své investice do drahých kovů z pohodlí Vašeho domova?
  • Uvítáte svobodu rozhodování, kdy a jaké kovy nakoupíte? Stačí nastavit procentuelní rozložení mezi kovy a poslat peníze na jeden se sběrných účtů.
  • Chcete stále stejně výhodnou cenu i pro menší nákupy? Již od 20 Eur!
  • Uvítáte možnost kdykoliv odprodat jakoukoliv část své investice bez účasti poradce?
  • Chcete participovat na největším přesunu bohatství v historii?
  • Chcete nakupovat stříbro i další drahé kovy bez DPH?

Zajistětě si všechny výše zmiňované výhody i spoustu dalších, které depozit přináší. Vyplňte níže uvedený formulář a obratem Vám zašleme nabídku, odpovídající Vašim požadavkům. Teké si  se mnou můžete sjednat osobní schůzku.

Do kolonky "Výše depozitu" uveďte, jak velkou částku (v eurech) chcete celkově za celý svůj život do depozitu naposílat. Zvažte také, jestli Vaše stávající produkty ve světle nových informací jsou stále výhodné. A převeďte tyto prostředky také do drahých kovů, zjistíte-li opak.

Obecně se doporučuje dát do drahých kovů cca 15 - 20 % svého majetku, v čase krizí a všeobecné nejistoty spíše 30%. Máte-li tedy dům za 5 milionů Kč, auto za milion a finanční aktiva za další milion, měla by výše Vašeho depozitu činit minimálně 700 000 Kč, což odpovídá asi 30 000 Euro. Počítejte také s nějakou rezervou do budoucna. Takže v tomto případě je optimální výše Vašeho depozitu 35 000 až 50 000 Euro. Avšak vidíte-li v drahých kovech opravdu velký potenciál stejně jako já, založte si depozit na vyšší částku, odpovídající Vašim představám a možnostem.

Chci se sejít pro doplňující informace
Chci svůj depozit drahých kovů prosím kontaktujte mně

Co vše bude umět Váš online depozit?

Nabízím nezávazné osobní konzultace o problematice investic, uchování a zabezpečení hodnoty majetku.

Chci nezávazné informace